Need for Speed Heat - aplikacja towarzysząca pozwala sprawdzić customizację samochodów

I przesłać projekty wprost do gry.

Electronic Arts udostępniło aplikację mobilną towarzyszącą premierze Need for Speed Heat. Narzędzie - dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS - pozwala sprawdzić możliwości customizacji samochodów jeszcze przed premierą wyścigowej produkcji.

Gotowe projekty będzie można przesłać wprost do gry, gdy tytuł będzie już dostępny na rynku. Wystarczy zalogować się na konto EA w aplikacji.

nfs1
Stworzone samochody przechowujemy w warsztacie

Need for Speed Heat Studio pozwala modyfikować każdy bazowy model auta w grze. Wykorzystamy wachlarz części, kół, wydechów i wielu innych elementów. Jest też możliwość wybierania kolorów i tworzenia lakieru.

Aby pobrać aplikację, skorzystaj z poniższych odnośników:

Need for Speed Heat trafi na PC, PS4 i Xbox One 8 listopada. W ramach abonamentu Origin Access Premier grę będzie można uruchomić na komputerach już od 5 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami