Erica to interaktywny thriller od Sony, jakiego jeszcze nie było. Gra już dostępna

Gra czy film?

Erica to czyli interaktywny thriller od Sony, w którym za pomocą telefonu i aplikacji PlayLink pomagamy głównej bohaterce w pokonywaniu kolejnych wyzwań. Produkcja jest już dostępna na PS4 w cenie 39 zł.

To właściwie interaktywny film - nie ma tutaj grafiki wygenerowanej komputerowo. Twórcy ze studia Flavourworks odcinają się jednak od produkcji pokroju Bandersnatch od Netflixa, twierdząc, że to pełnoprawna gra.

Zwiastun fabularny przedstawia kilka scen z gry, a także interakcje, których doświadczymy - przykładowo rozwiązywanie kokardy palcami. Naturalnie zadecydujemy też o losie bohaterki, podejmując kluczowe decyzje. Historia nie jest liniowa.

Warto nadmienić, że w Ericę można też zagrać standardowo, z pomocą kontrolera.

Tytułowa Erica to dziewczyna, która w dzieciństwie przeżyła traumatyczne wydarzenia. Wspomnienia bohaterki są kluczowe dla złapania groźnego przestępcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami