Devil May Cry 5 od dzisiaj w Xbox Game Pass na konsoli

Oraz Age of Empires: Definitive Edition na PC.

Microsoft potwierdził nieoficjalne informacje i ogłosił, że dzisiaj w konsolowej ofercie abonamentu Xbox Game Pass pojawi się Devil May Cry 5, czyli kolejna odsłona cyklu o przygodach Dantego i Nero.

Nie jest jasne, czy produkcja kiedykolwiek pojawi się w komputerowym abonamencie, którego subskrybenci otrzymają jednak dzisiaj Age of Empires: Definitive Edition, a więc odświeżoną wersję słynnej strategii czasu rzeczywistego.

xbox_game_pass_sierpien
Sierpniowe gry w Xbox Game Pass

To jednak nie wszystko, ponieważ ujawniono, że 22 sierpnia do usługi zarówno na PC, jak i Xbox One trafi Kingdom Come: Deliverance - RPG osadzone w średniowiecznych Czechach. Przypomniano też, że 30 sierpnia do ofert zawita polski horror Blair Witch.

Do Xbox Game Pass trafią:

  • Devil May Cry - 19 sierpnia na Xbox One
  • Age of Empires: Definitive Edition - 19 sierpnia na PC
  • Stellaris - 19 sierpnia na Xbox One, wkrótce na PC
  • Ape Out - 22 sierpnia na PC
  • Kingdom Come: Deliverance - 22 sierpnia na PC i Xbox One
  • Bard's Tale 4: Director's Cut - 27 sierpnia na PC i Xbox One
  • Blair Witch - 30 sierpnia na PC i Xbox One
  • Dead Cells - 5 września na PC i Xbox One
dmc5_v
W Devil May Cry 5 pojawia się nowy bohater - V

Xbox Game Pass na PC i Xbox One to bliźniacze usługi, których abonenci uzyskują dostęp do regularnie poszerzanych katalogów gier. Obecnie w ofertach znajduje się ponad 100 zróżnicowanych tytułów.

Na konsoli cena miesięcznej subskrypcji wynosi 40 zł, a na komputerach 18,99 zł, choć obecnie nowi użytkownicy mogą kupić trzymiesięczny abonament za 4 zł. Zainteresowani mogą też nabyć wersję Ultimate, zawierającą usługi na wspomniane platformy i Xbox Live Gold - docelowa cena to 60 zł, ale trwa promocja, w której dwa miesiące można zdobyć za 8 zł

Aby skorzystać z Xbox Game na PC, trzeba pobrać aplikację Xbox. Microsoft wydał nową wersję, pozwalającą wyszukiwać znajomych za pomocą Facebooka i Steama oraz połączyć konto z profilem na YouTubie, Twitchu i Discordzie. Do tego usprawnienia w przeglądaniu dostępnych gier i pobierania, z opcją wyświetlania wymaganego miejsca na dysku twardym.

Źródło: Xbox Wire

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami