Nietypowy multiplayer z Doom Eternal w nowym zwiastunie

Slayer kontra demony.

Przedstawiciele id Software udostępnili kolejny trailer Doom Eternal. Nowy zwiastun skupia się na prezentacji trybu multiplayer, w którym rywalizuje w sumie trzech graczy.

Jeden zawodnik wciela się w bohatera znanego z kampanii, a dwóch przejmuje kontrolę nad demonami, by razem z potworami sterowanymi przez sztuczną inteligencję spróbować zabić Slayera.

Gracze otrzymują kilka demonów do wyboru, a każdy ma inne zdolności. Revenant ma plecak odrzutowy i może zaatakować potężną serią rakiet. Pain Elemental potrafi latać i chronić się za specjalną tarczą. Mancubus może przyjąć spore obrażenia i jest wyjątkowo skuteczny z bliska.

Slayer z kolei jest maksymalnie rozwinięty oraz ma dostęp do wszystkich broni, które można zdobyć w kampanii fabularnej.

3545143_doommultiplayer_01

Deweloperzy zrezygnowali z klasycznego multiplayera w Doom Eternal po niezbyt ciepłym przyjeciu trybu sieciowego z poprzedniej części. Tym razem chcą zaoferować graczom coś, co mocno przypomni doświadczenia z kampanii.

Strzelanka debiutuje 22 listopada na PC, PS4, Xbox One, a także na Switchu.

Następnie: Gra z Game Pass na PC pozwala zmieniać ustawienia graficzne na konsoli Xbox

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami