Need For Speed Heat bez lootboxów - obiecują twórcy

W planach jednak płatne DLC z autami.

W przeciwieństwie do poprzednich części, w zapowiedzianym wczoraj Need For Speed Heat nie pojawią się lootboxy, czyli kupowane za prawdziwe pieniądze paczki z losową zawartością.

Informację przekazał użytkownik forum Reddit o pseudonimie F8RGE - przedstawiciel EA odpowiedzialny za kontakt z fanami - odpowiadając na pytania internautów. Zapewnił, że kontrowersyjny mechanizm nigdy nie trafi do tegorocznej odsłony cyklu.

„Planujemy jednak płatne, popremierowe DLC w formie paczek z autami. W późniejszym terminie wprowadzimy też pakiety oszczędzające czas i ujawniające wszystkie przedmioty kolekcjonerskie na mapie” - wyjaśnia.

nfs_heat_loot
Dużą rolę odegrają pościgi policyjne

Innymi słowy, Need for Speed Heat nie zaoferuje żadnych transakcji cyfrowych poza możliwością szybszego uzyskania dostępu do poukrywanych przez twórców sekretów. Opcja nie powinna jednak dać przewagi w rozgrywce.

Brak lootboxów jest istotną zmianą względem wcześniejszych gier z serii. W Payback z 2017 roku obecne były pod postacią krytykowanych kart Speed, które poprawiały statystyki pojazdów. Kartoniki gracze mogli zdobyć podczas zabawy, ale trwało to długo, więc produkcja zachęcała do kupowania losowych za prawdziwe pieniądze.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One. W trakcie zmagań weźmiemy udział zarówno w legalnych wyścigach za dnia (pozwolą zarobić środki na ulepszenia wozów), jak też w nielegalnej rywalizacji w nocy (co zwiększy poziom reputacji).

Źródło: Reddit

Następnie: King's Bounty 2 zmierza na PC i konsole. Powrót serii w stylu Heroes of Might & Magic

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami