Mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta na Henry'ego Cavilla z serialu Netflixa

Nowe oblicze Białego Wilka.

Jeden z miłośników Wiedźmina 3 przygotował mod, który upodabnia Geralta z produkcji CD Projekt Red do odpowiednika z realizowanego dla platformy Netflix serialu.

Projekt stworzony przez użytkownika o pseudonimie Adnan4444 pobrać można za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods. Na stronie dostępna jest także instrukcja instalacji wspomnianej modyfikacji.

Mod zmienia twarz Geralta w taki sposób, by postać przypominała Henry'ego Cavilla, czyli brytyjskiego aktora, który wciela się w Białego Wilka w powstającym serialu. Nowy wizerunek bohatera rzeczywiście jest zbliżony do wyglądu telewizyjnego odpowiednika.

wiedzmin3_cavill
Wirtualny Henry Cavill jako Geralt

Autor jednocześnie rekomenduje zastosowanie kilku innych modyfikacji, nawiązujących do adaptacji - między innymi dodających medaliony oraz pancerz pochodzące z produkcji od platformy Netflix.

Internauta Adnan4444 ostrzega jednak, że używanie moda może negatywnie wpłynąć na wydajność Wiedźmina 3. Powodem jest fakt, że nowa twarz Geralta składa się z dwukrotnie większej liczby elementów niż pierwowzór z podstawowej gry.

wiedzmin_3_cavill_broda
Nowy wizerunek Geralta dostępny jest też w wersji z zarostem

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Podkreśla również, że zaimplementowany wizerunek Henry'ego Cavilla jest jedynie bazą, na podstawie której w przyszłości przygotuje inne wersje postaci. W planach są warianty z bliznami, brudem i niebieskimi oczami.

Pierwszy sezon serialu „Wiedźmin” - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje w grudniu, choć dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Need For Speed Heat bez lootboxów - obiecują twórcy

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami