Anulowana gra z Batmanem opowiadała o synu Bruce'a - nieoficjalne informacje i grafiki

Skasowana kontynuacja Arkham Knight.

Montrealski oddział Warner Bros. pracował nad bezpośrednią kontynuacją Batman: Arkham Knight, ale projekt anulowano - sugerują nieoficjalne doniesienia.

Źródłem informacji jest jeden z użytkowników forum 4chan. Internauta opublikował kilka grafik koncepcyjnych, które powstały ponoć z myślą o skasowanej ostatecznie produkcji - obrazki przedstawiają miasto i złoczyńców.

batman_grafiki
Dwie Twarze i Trujący Bluszcz

Sequel Batman: Arkham Knight miał rozgrywać się w przyszłości, a konkretnie w zrujnowanym Gotham. Pojawiłby się podobno starszy Bruce, ale gracze wcieliliby się w syna mężczyzny, Damiana - młodzieniec założyłby kostium Mrocznego Rycerza.

Użytkownik forum 4chan przekonuje, że wśród złoczyńców znaleźliby się między innymi Gorilla Grodd, kobiece wcielenie Black Mask, brutalny morderca Flamingo, Dwie Twarze (działający jako „sędzia”) i Pingwin. Napotkalibyśmy też ponoć Dicka Graysona, choć nie wiadomo, czy wciąż w roli herosa Nightwinga.

batman_grafiki2
Kobieca Black Mask, Dick Grayson i Gorilla Grodd

Produkcja miała rzekomo zaoferować znany ze Śródziemie: Cień Wojny system Nemesis. Tak jak w tytułach opartych na twórczości Tolkiena, mechanizm umożliwiłby zapewne rekrutowanie pokonanych przeciwników.

Internauta przekonuje, że montrealski oddział Warner Bros realizował też projekty o Lidze Samobójców i Supermanie, ale obie pozycje także skasowano. Obecnie studio zajmuje się inną grą z Batmanem, zaś Rocksteady pracuje nad niesprecyzowaną produkcją superbohaterską.

batman_grafiki3
Gotham przyszłości

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem. Warto jednak zaznaczyć, że Arkham Knight ukazało się w 2015 roku i od tamtej pory nie ujawniono żadnego nowego tytułu związanego z Mrocznym Rycerzem.

Źródło: 4chan

Następnie: Spacer po mrocznym lesie w 4K w zwiastunie polskiego horroru Blair Witch

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami