Strzelające słupami ognia Nintendo 64 - efektowna przeróbka fana

Nietypowa wersja konsoli.

Internauta o pseudonimie BitHead1000 przygotował nietypową wersję klasycznego Nintendo 64. Przerobione przez fana urządzenie utrzymane jest w stylistyce heavy metalu i strzela ogniem.

Użytkownik nie tylko przygotował specjalną obudowę, ale także wyposażył sprzęt w małych rozmiarów dysze, którą generują gaz. Po podpaleniu substancji, z konsoli zaczynają wydobywać się płomienie.

To jednak nie wszystko, ponieważ BitHead1000 może podkręcić natężenie gazu, dzięki czemu w powietrze wzbijają słupy ognia. Całość wygląda efektownie, co prezentuje opublikowane przez internautę nagranie.

Nintendo 64 to wydana w 1996 roku konsola piątej generacji. Urządzenie jest ostatnim - do czasu Switch - w którym japoński producent zastosował kartridże. Sprzęt obsługiwał produkcje z trójwymiarową oprawą graficzną.

n64_ogien
Nintendo 64 w nowych szatach

Na platformie ukazało się 396 gier. Wśród tytułów nie zabrakło przedstawicieli najbardziej znanych marek firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni, w tym kolejnych przygód hydraulika Mario oraz nowej odsłony cyklu The Legend of Zelda.

Następnie: Przyszłoroczne Call of Duty to nowe Black Ops - twierdzi YouTuber, który ujawnił Modern Warfare

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami