PS5 zostanie ujawnione 12 lutego?

Na PlayStation Meeting.

Konsola PlayStation 5 zostanie oficjalnie ujawniona 12 lutego 2020 roku - poinformował użytkownik popularnego forum, podający się za pracownika firmy Sony i ujawniający treści wiadomości od zarządu.

Na ten właśnie dzień zaplanowano podobno wydarzenie PlayStation Meeting. Prace nad organizacją jeszcze się nie zakończyły, ale wysłano już zaproszenia do przedstawicieli największych wydawców - Ubisoftu, Activision czy EA.

photo_1515704379112_261407b66140
Czy PS5 zaskoczy designem?

Anonimowy informator ujawnił też, że zarówno The Last of Us 2, jak też Ghost of Tsushima, będą działały także na PS5. Pokrywałoby się to z oficjalnymi przekazami ze strony Sony na temat wstecznej kompatybilności.

Ponadto, firma ma też ujawnić PS VR 2 - z premierą zaplanowaną na 2021 rok. Wewnętrzne wyniki pierwszych testów prototypu urządzenia są podobno niezwykle zadowalające.

Informacje te należy traktować oczywiście z dystansem, ale warto zwrócić uwagę, że PlayStation 4 także zaprezentowano w lutym, na kilka miesięcy przed debiutem konsoli.

Źródło: NeoGAF

Następnie: Facebook na Androidzie niedługo z trybem nocnym

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami