Pokaz The Last of Us 2 w listopadzie, gra ukaże się w maju 2020 - nieoficjalne informacje

Prezentacja w trakcie State of Play.

Nowy zwiastun The Last of Us 2 i data premiery tytułu zostaną zaprezentowane w listopadzie, zaś sama produkcja zadebiutuje w maju 2020 roku - sugerują nieoficjalne informacje.

Źródłem doniesień jest jeden z użytkowników forum 4chan. Internauta powołuje się na otrzymany przez byłego pracownika Sony e-mail, jaki firma rozesłała do swoich pracowników zatrudnionych w dziale marketingu.

Z korespondencji wynika podobno, że gra studia Naughty Dog pojawi się w zaplanowanym na 1 listopada State of Play - kolejnej odsłony transmisji, w której producent PlayStation prezentuje nadchodzące nowości. Sam odcinek będzie podobno nieco dłuższy od poprzednich.

tlou2_maj
Bohaterką The Last of Us 2 jest dorosła Ellie

Według użytkownika forum 4chan, podczas internetowego programu Sony przedstawi także zwiastun przypominający o premierze Death Stranding, które ukaże się 8 listopada. Do tego materiały ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

W omawianym State of Play zabraknie rzekomo innego dużego tytułu zmierzającego na PS4 - Ghost of Tsushima. Treść e-maila wskazuje jednak, że prace nad produkcją postępują „lepiej niż dobrze”, choć doszło do kilku opóźnień ze względu na problemy techniczne.

Projekt powstaje z myślą o użyciu mocy PlayStation 5, więc poważnym kłopotem okazało się dostosowanie jakości tekstur i płynności rozgrywki do możliwości PS4. Korespondencja sugeruje, że gra zostanie zaprezentowana na PlayStation Meeting, które ma odbyć się 12 lutego 2020 roku.

Z wiadomości wynika, że w najbliższych miesiącach Sony skoncentruje wysiłki marketingowe na promowaniu dwóch najważniejszych tytułów - wspomnianych Death Stranding i The Last of Us 2. Później zaś skupi się na Ghost of Tsushima.

ghost_of_tsushima_2020
Ghost of Tsushima ujrzymy podobno dopiero w przyszłym roku

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dużym dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Warto jednak zwrócić uwagę, że to kolejne doniesienia, według których produkcja studia Naughty Dog ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku.

Źródło: NeoGAF

Następnie: PS5 zostanie ujawnione 12 lutego?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami