Fanka Fallout 76 wybudowała bazę pod mapą

W przestrzeni bez tekstur.

Fanka Fallout 76 o pseudonimie MrsP123 wzniosła swoją bazę w dosyć nietypowej lokalizacji - na pustej przestrzeni pod eksplorowaną przez graczy mapą.

W rozmowie z Kotaku użytkowniczka wspomina, że założenie obozu nie było proste i wymagało użycie błędu. Najpierw z pomocą usterki umieściła skonstruowane platformy jedna pod drugą, a następnie postawiła stację do gotowania - interakcja z przedmiotem przenosi do obszaru pod planszą.

Pozbawiona tekstur przestrzeń jest zazwyczaj śmiertelnie niebezpieczna - po wejściu pod mapę, postać spada i natychmiastowo ginie. Wybudowanie podestów chroni jednak podopiecznych przed upadkiem.

Uważając, aby nie spaść z platformy w pusty obszar, dziewczyna zdołała skonstruować pod planszą rozległy obóz. Na terenie bazy znajduje się między innymi generator prądu i unoszące się w powietrzu szklarnie, do których prowadzą specjalne ścieżki.

- Największym wyzwaniem związanym z budowaniem pod mapą było połączenie ze sobą tych dwóch płyt, by przeniosły postać pod planszę. Zajęło mi to kilka godzin. Warto przygotować sobie wyjście: ja używam drabiny - tłumaczy.

f76
Kryjówka jest wyposażona

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, MrsP123 wykorzystuję bazę do nietypowego eliminowania najeźdźców. Likwiduje wrogów bez strzelania w kierunku przeciwnika - usuwa kawałek podłogi, przez co napastnik spada w białą przestrzeń.

Obóz pod mapą to nie jedyny nietypowa konstrukcja zbudowana przez graczy. Niedawno jeden uczestników zabawy wybudował pułapkę, która zabije niczego nieświadomych użytkowników w efektowny sposób.

Źródło: Kotaku

Następnie: Strzelające słupami ognia Nintendo 64 - efektowna przeróbka fana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami