Soldier of Fortune czy Tony Hawk? Activision zapowiada gotowość do odświeżania kolejnych klasyków

Plus: przyszłość Crasha i Spyro.

Przedstawiciele Activision zasugerowali, że gracze mogą spodziewać się odświeżonych wydań różnych klasycznych produkcji z portfolio firmy po dużym sukcesie remasterów Spyro czy Crash Team Racing.

- Uważamy, że mamy wiele marek, z którymi fani chcieliby zetknąć się ponownie. Jeśli więc o to chodzi, zachęcamy do cierpliwego oczekiwania na przyszłe zapowiedzi.

Niektóre klasyki należące do Activision to między innymi seria Soldier of Fortune czy Tony Hawk's Pro Skater. Niektórzy gracze wyrazili też już zainteresowanie potencjalnymi remasterami pierwszych odsłon Call of Duty.

Activision może też myśleć o odświeżaniu niektórych hitów od Blizzarda - na wzór nadchodzącego Warcraft 3: Reforged.

- Nie chodzi jednak tylko o remastery - zaznaczył prezydent firmy, Robert Kostich. - Widzimy też wiele szans na innowacje i tworzenie nowej zawartości dla naszych klasycznych marek.

sof
Soldier of Fortune do dziś jest całkiem grywalne

Firma sugerowała już w przeszłości, że rozważa stworzenie pełnoprawnej kontynuacji cyklu Crash Bandicoot czy nowego Spyro. Odświeżona N.Sane Trilogy sprzedała się już w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Źródło: Gaming Bolt

Następnie: FIFA 20 - nowe twarze, kolorowe brody i pierwsze wrażenia uczestników zamkniętej bety

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami