Nowy Need for Speed - zapowiedź już 14 sierpnia

Trwa odliczanie.

W środę - 14 sierpnia - o godzinie 16:00 zostanie ujawniona najnowsza odsłona cyklu Need for Speed. Tak wynika z odliczania, które pojawiło się na oficjalnej stronie serii.

Przedstawiciele EA jeszcze przed targami E3 potwierdzili, że nowy NFS zadebiutuje w 2019 roku. W Los Angeles nie zaprezentowano jednak gry, zostawiając oficjalną zapowiedź na później.

nfsodliczane
Co to będzie?

Nie wiadomo ile szczegółów ujawnią twórcy 14 sierpnia, ale możliwe, że twórcy udostępnią tylko krótki teaser i kilka informacji. Okazją do bardziej obszernych prezentacji mogą być zbliżające się targi Gamescom, które rozpoczną się 20 sierpnia.

Na początku roku Electronic Arts zaznaczyło, że tegoroczny Need for Speed ma być w pewnym sensie „powrotem do korzeni” dla serii. Być może oznacza to zrezygnowanie z otwartego świata na rzecz zamkniętych torów.

Ostatnią wydaną odsłoną cyklu był NFS: Payback z 2017 roku. Okazał się jednak dla wielu graczy rozczarowaniem, głównie ze względu na niepotrzebnie skomplikowany i wymagający grindu system modyfikacji aut.

Źródło: Need For Speed

Następnie: Soldier of Fortune czy Tony Hawk? Activision zapowiada gotowość do odświeżania kolejnych klasyków

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami