Kultowy System Shock 2 powróci - dzięki wydaniu Enhanced Edition

Zanim nadszedł BioShock...

System Shock 2 powróci - deweloperzy z Nightdive Studios, którzy pracują nad przeniesieniem pierwszej części na nowym silnik, zapowiedzieli, że wydadzą remaster kultowej produkcji z 1999 roku.

Data premiery i szczegóły na temat wydania Enhanced Edition nie są jeszcze znane.

Głównym projektantem System Shock 2 jest Ken Levine - główny pomysłodawca serii BioShock. Nad grą pracowało zresztą właśnie jego studio, Irrational Games, razem z Looking Glass Studios (Thief i Thief II).

Rozgrywka łączy elementy gry FPP, RPG, a nawet horroru science-fiction. Bohater budzi się z hibernacji na statku kosmicznym i musi skontaktować się z jedyną ocalałą - poza nim - osobą. Szybko przekonuje się, że istotną rolę w całym zamieszaniu odgrywa złowroga sztuczna inteligencja.

Nightdive Studios ma udostępnić pierwsze informacje na temat System Shock 2: Enhanced Edition w ciągu najbliższych tygodni. Być może czegoś więcej dowiemy się pod koniec sierpnia, podczas targów Gamescom.

Następnie: Twitch przypadkiem promował pornografię na kanale streamera Ninja

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami