Red Dead Redemption 2 - ścieżka dźwiękowa dostępna za darmo

Na YouTube i Spotify.

Studio Rockstar Games udostępniło za darmo ścieżkę dźwiękową Red Dead Redemption 2. Album można odsłuchać bezpłatnie za pośrednictwem serwisu YouTube i platformy Spotify.

Soundtrack składa się z utworów przygotowanych przez zespół Woody'ego Jacksona - kompozytora współpracującego od wielu lat z twórcami GTA. W powstanie muzyki zaangażowani byli między innymi Colin Stetson, Jon Theodore i David Ferguson.

Na udostępnionej przez Rockstar ścieżce dźwiękowej znalazły się w sumie 22 pozycje, które gracze mogli usłyszeć eksplorując wirtualny Dziki Zachód w Red Dead Redemption 2. Album trwa łącznie 73 minuty.

Fani produkcji twierdzą jednak, że soundtrack nie jest kompletny, zwracając uwagę, że długość wersji z gry wynosiła około 3 godzin. Brakuje kilku utworów, w tym motywu przewodniego związanego z gangiem O'Driscolli.

Ścieżki dźwiękowej nie należy mylić z wydanym w lipcu podobnym albumem zawierającym muzykę inspirowaną przygodami Arthura Morgana. We wspomnianej kolekcji są piosenki autorstwa Rhiannony Giddens, Williego Nelsona oraz Daniela Lanoisa.

rdr2_sound
W Red Dead Redemption 2 nie brakuje strzelanin

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października ubiegłego roku, a miesiąc później uruchomiono sieciowy moduł Red Dead Online. Akcję osadzono na Dzikim Zachodzie - kampania fabularna opowiada o jednym z członków gangu Dutcha.

Źródło: Rockstar Games

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Następnie: Nowy Total War z akcją w Troi - sugeruje znak towarowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami