GTA 5 bez aktualizacji

Czy można grać bez najnowszych poprawek do gry?

Możesz bawić się w GTA 5 bez konieczności aktualizowania gry. Wówczas jednak nie możesz korzystać z modułu sieciowego - do jego włączenia jest bowiem potrzebna najnowsza wersja gry. Po co zatem pozostawiać grę bez odpowiednich aktualizacji?

Na pewno wtedy, gdy lubisz eksperymentować z różnymi modami. Niektóre wersje modyfikacji współpracują tylko i wyłącznie z daną wersją gry (głównie trainery różnego rodzaju). Aktualizowanie gry jest wtedy niepożądane.

Warto też pamiętać, że jeśli zezwolisz na aktualizację gry, a wcześniej instalowałeś mody, prawdopodobnie będziesz musiał je zainstalować na nowo, gdyż program uruchamiający grę zechce zweryfikować pliki instalacji - jeśli nie będą się zgadzać, aplikacja ściągnie i podmieni odpowiednie elementy na oryginalne.

Następnie: GTA 5 - z jakiego silnika graficznego korzysta gra

Spis treści: GTA 5 - pytania i odpowiedzi (FAQ)

Poprzednio: GTA 5 bez połączenia z internetem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami