Death Stranding zniknęło z listy gier na wyłączność PS4

Trafi na PC?

Internauci zauważyli, że Death Stranding - nowy projekt Hideo Kojimy - zniknęło z dostępnej na stronach Sony listy gier na wyłączność PS4.

Użytkownik forum Resetera o pseudonimie Vestan zwrócił uwagę, że produkcję usunięto z zestawienia tytułów wydanych lub zmierzających tylko na konsolę japońskiej firmy. Warto zaznaczyć, że była obecna jeszcze w maju, co udowadnia archiwalna kopia witryny.

Nie jest jasne, co dokładnie oznacza wycofanie Death Stranding z listy gier na wyłączność PlayStation 4, ale być może dzieło Kojimy trafi też na inne platformy. Co ciekawe, pierwsze informacje o projekcie wskazywały, że pojawi się również na PC, ale później temat wersji komputerowej ucichł.

ds_ps4_ex
W głównego bohatera wciela się Norman Reedus

Usunięcie tytułu ze wspomnianego zestawienia nie jest jedyną poszlaką sugerującą, że ukaże się nie tylko na konsoli Sony. Jakiś czas temu zauważono, że na pudełku produkcji brakuje oznaczenia „Tylko na PS4”.

Powstająca gra nadal jest dość tajemnicza. Wiadomo jednak, że główny bohater - Sam - będzie starał się scalić rozdzielone ze sobą miasta. Według twórców, gracze z całego świata nawiążą ze sobą „pośrednie połączenia”.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Death Stranding na PS4 zadebiutuje 8 listopada. Natomiast 19 sierpnia, na konferencji otwierającej tegoroczne targi Gamescom, Hideo Kojima zaprezentuje nowe materiały z rozwijanej produkcji.

Źródło: Resetera

Następnie: FIFA 20 - nowości w trybie kariery. Konferencje, menedżerki, morale i inne

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami