Assassin's Creed Odyssey otrzymało kolejny darmowy dodatek fabularny

Historia dawnej miłości.

Firma Ubisoft kontynuuje rozwój wydanego w ubiegłym roku Assassin's Creed Odyssey. Deweloperzy opublikowali następny darmowy dodatek fabularny z cyklu „Zapomniane greckie mity”.

Wątek zatytułowany „Stara miłość nie rdzewieje” rozpoczyna się od listu, który Alexios lub Kassandra otrzymują od Anais - dziewczyny poznanej w Kefalonii. Dziewczyna zaprasza na swoją farmę w Arkadii.

Aby uruchomić zadanie z nowego DLC, należy dotrzeć do piątego rozdziału głównej opowieści z podstawowej wersji gry. Twórcy jednocześnie zapewnili, że w planach jest kolejny darmowy dodatek, który pojawi się we wrześniu.

ac_odysey_dlc
Ubisoft nie rezygnuje z rozwijania Assassin's Creed Odyssey

Poinformowano także, że 27 sierpnia do produkcji trafi nowy zestaw przedmiotów kosmetycznych. W skład pakietu Ikarosa wejdzie wyposażenie, wierzchowiec i łuk - paczkę kupimy za prawdziwe pieniądze lub zdobędziemy wykonując dzienne misje.

Ponadto w tym miesiącu udostępniony w czerwcu kreator zadań wzbogaci się o kolejne funkcje. Pojawi się opcja powiązania celów z konkretnymi przedmiotami i włączenia u postaci niezależnych trybu patrolowego. Do tego zmiany na stronie internetowej edytora - witryna pozwoli zapisywać przygody na później, tworzyć własne listy i pozycjonować powstałe historie.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

To nie wszystko, ponieważ autorzy sprawdzają możliwość budowania dialogów pomiędzy więcej niż dwoma bohaterami niezależnymi. Jeżeli prowadzone testy zakończą się powodzeniem, deweloperzy w sierpniu zaimplementują mechanikę.

Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji i kładzie nacisk na nieliniowość. Produkcja dotychczas otrzymała dwa duże płatne dodatki fabularne, które ukazywały się w epizodach - Dziedzictwo Pierwszego Ostrza i Los Atlantydy.

Źródło: Assassin's Creed

Następnie: W Call of Duty: Modern Warfare pojawi się Tamagotchi żywiące się śmiercią

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami