Gamescom 2019 z ceremonią otwarcia. Death Stranding oraz nowości od Sony i Microsoftu

Prezentacja Geoffa Keighleya.

Organizatorzy targów Gamescom poinformowali, że tegoroczną edycję poprzedzi Opening Night Live - prezentacja prowadzona przez dziennikarza Geoffa Keighleya. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Demonstracja będzie transmitowana na żywo w internecie. Zainteresowani obejrzą pokaz za pośrednictwem „najważniejszych platform streamingowych” - na Twitchu, a zapewne też na YouTubie i Facebooku.

Szczegółów na temat gier, które Keighley zaprezentuje podczas ceremonii, na razie nie ujawniono. Wiadomo jednak, że nie zabraknie między innymi Death Stranding, a na wydarzeniu pojawi się sam Hideo Kojima.

Do tego nowości od Sony, Xbox Game Studios, 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic Games, Google Stadia, Deep Silver, Square Enix, THQ Nordic, Ubisoft i Sega. Ostatnia z firm potwierdziła, że na targi przywiezie niezapowiedziany wysokobudżetowy tytuł.

Niewykluczone też, że Electronic Arts zaprezentuje kolejną odsłonę wyścigowego Need for Speed oraz strzelankę Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3. Być może przedstawi także uliczny tryb FIFA 20 - Volta.

death_stranding_kolonia
Wśród gier, które pojawią się na ceremonii, jest Death Stranding

Gamescom 2019 odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia w niemieckiej Kolonii. Targi są największym wydarzeniem poświęconym wirtualnej rozrywce, organizowanym na terenie Europy.

Źródło: Gamescom

Następnie: Snake z Metal Gear Solid w Tekken 7? Żart organizatorów turnieju EVO zirytował aktora głosowego postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami