CJ kontra Big Smoke z GTA: San Andreas w Sekiro - zaskakująca modyfikacja

Nietypowy pojedynek.

Fan Sekiro: Shadows Die Twice przygotował mody, które podmieniają modele głównego bohatera i jednego z bossów na CJ-a i Big Smoke'a z GTA: San Andreas.

Zainstalowanie modyfikacji umożliwia stoczenie nietypowego pojedynku na miecze pomiędzy gangsterami ze słynnej produkcji studia Rockstar. Przeciwnikowi Carla nie przeszkadza nawet nadmierna tusza.

Przykładowe starcie bohaterów GTA: San Andreas prezentuje nagranie opublikowane przez internautę o pseudonimie horheristo. Autor filmu ozdobił wideo oryginalnymi kwestiami wypowiadanymi przez postacie.

Modyfikacje wprowadzające do Sekiro: Shadows Die Twice modele CJ-a oraz Big Smoke'a można pobrać za darmo za pomocą serwisu Nexus Mods. Aby dodać je do gry, należy skorzystać z aplikacji Sekiro Mod Engine.

Nie są to pierwsze tego typu mody do produkcji studia From Software. Fani między innymi zamienili wielkiego ogra - jednego z bossów - w Shreka, a potężnego węża przekształcili w Tomka, czyli pociąg z popularnej animacji dla dzieci.

sekiro_big_smoke
Groźny Big Smoke

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare na konsolach pozwoli grać myszą i klawiaturą

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami