FIFA 20 - mecz Realu z Liverpoolem na pierwszym gameplayu

Piłka w grze.

Podczas transmisji na żywo przedstawiciele EA Sports zaprezentowali po raz pierwszy nieprzerywany, tradycyjny gameplay z zapisem meczu w FIFA 20. Real Madryt ściera się z Liverpoolem.

Materiał pozwala przyjrzeć się lekko odświeżonej oprawie, poprawionym animacjom czy nieco innemu zachowaniu piłki po przyjęciu. Modyfikacja fizyki futbolówki była dla deweloperów priorytetem.

Przed końcem sierpnia, najprawdopodobniej podczas zbliżających się targów Gamescom, EA Sports zaprezentuje też Voltę. Tryb ten to w praktyce „uliczny” futbol rodem z FIFA Street. Zaoferuje między innymi możliwość rozegrania sieciowej ligi i stworzenie własnego zespołu.

Gra otrzyma też oczywiście inne, klasyczne już tryby - w tym karierę oraz Ultimate Team.

fifa_street_football
Uliczne granie w trybie Volta

FIFA 20 zadebiutuje 27 września. Trafi na PS4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. W przypadku tej ostatniej wersji mowa jednak wyłącznie o nieco ulepszonej FIFA 19. Na Switchu nie otrzymamy bowiem trybu Volta, ani żadnych znaczących zmian w rozgrywce.

W grze nie pojawi się też oficjalnie klub Juventus.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami