Ghost Recon Breakpoint na PC z obsługą 4K i nielimitowaną liczbą FPS

W pełni zoptymalizowany port.

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun prezentujący najważniejsze informacje o Ghost Recon Breakpoint w wersji PC. Wydawca obiecuje „w pełni zoptymalizowane” wydanie.

Posiadacze komputerów osobistych otrzymają możliwość uruchomienia produkcji w rozdzielczości 4K i w nielimitowanej liczbie klatek na sekundę. Nie zabraknie też obsługi wielu monitorów i wyświetlaczy ultraszerokich (w formacie 21:9).

Twórcy zapewniają też, że na PC pojawi się opcja pełnego dostosowania sterowania do własnych preferencji. W planach jest również zastosowanie rozwiązań graficznych od AMD o wspólnej nazwie FidelityFX.

Deweloperzy obiecują także integrację z Discordem oraz przygotowaną przez firmę Tobii technologią śledzenia oczu. Do tego narzędzie do testowania wydajności gry i grafika o jakości ultra.

Warto jednak zaznaczyć, że na razie Ubisoft nie ujawnił innej ważnej informacji dla właścicieli PC, czyli wymagań sprzętowych. Nie wiadomo więc, jaki komputer wystarczy do włączenia powstającej strzelanki.

ghost_recon_breakpoint_cole
W głównego antagonistę wcieli się Jon Bernthal

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja to kontynuacja Wildlands. Podobnie jak poprzednia część, położy nacisk na zabawę w kooperacji (z opcją gry w pojedynkę), choć nie zabraknie nowości, w tym opcji przenoszenia zwłok wrogów i pokrywania ciała błotem w charakterze kamuflażu.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października na PC, PS4 i Xbox One. Natomiast 5 września na wszystkich platformach sprzętowych rozpoczną się testy wariantu współpracy - aby mieć szansę wzięcia w becie, należy zarejestrować się na stronie wydawcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami