Wolfenstein: Youngblood - Zasadzka Lothara i Juju: kanały, ciało, wskazówki, uwolnienie więźniów

Uwalniamy jeńców z Laboratorium X.

Zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które pojawi się w dzienniku automatycznie po zakończeniu kampanii fabularnej, czyli pokonaniu generała Lothara w misji Siegturm. Aby przystąpić do jego realizacji warto zawczasu dobrze rozwinąć zawczasu postać, najlepiej gdzieś na 40 poziom doświadczenia.

209

Kiedy będziesz gotowy skieruj się do dzielnicy Nadrzecze. Podążaj za znacznikiem, który prowadzi do podwórka jednej z kamienic, gdzie znajdziesz wejście (1) do kanałów, z którego skorzystaj.

210

Po zejściu do kanałów zaświeć latarkę i ruszaj w głąb. Po drodze natkniesz się na sporo wrogich żołnierzy (2), który stopniowo eliminuj.

211

Kontynuuj marsz, aż dotrzesz do bramy (3), za którą zobaczysz ciało bojownika ruchu oporu.

212

Skieruj się wtedy w prawo i ruszaj przed siebie, obchodząc tym samym fragment z zamkniętą bramą. Po chwili dotrzesz do ciała (4), przy którym znajdziesz dokument o nazwie wskazówki.

213

Przejdź kanałem do przejścia prowadzącego do Laboratorium X. Kiedy się w nim znajdziesz wyrusz w głąb i odnajdź drzwi, które otwórz za pomocą strzału z Elektrokraftwerka w panel zasilający (5).

214

W nowej lokacji wskocz na lampę, przeskocz na stały grunt i skieruj się do konsoli (6), gdzie przestaw dwie dźwignie naraz. W ten sposób otworzysz drzwi więzień i wypuścisz na wolność pojmanych bojowników ruchu oporu.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Materiały propagandowe: archiwum Gestapo, kod, dokumenty

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Uberdowódca Fleischer: Edgar, szpital, schron

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami