Wolfenstein: Youngblood - Zamknięcie śledztwa: materiały z dochodzenia, kopie, serwery

Niszczymy dokumenty i ich duplikaty.

Zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Marią. Aby stało się aktywne należy zrealizować poprzednie misje dla kobiety oraz ukończyć wątek fabularne związany z bazą Brat 3.

193

Po rozpoczęciu zadania skieruj się na teren bazy Brat 3. Idąc wzdłuż ulicy zwróć uwagę na posterunek (1) z prawej. Udaj się tam, a na stole znajdziesz dokumenty, które zniszcz strzelając do nich.

194

Drugi plik dokumentów (2) znajdziesz na lewo od głównego wejścia prowadzącego do ruin. Również je potraktuj celnym pociskiem.

195

Następnie skieruj się do ruin. Wchodząc pod górę zobaczysz z prawej strony fragment kamiennej poręczy (3). To właśnie za nią, na stoliku, znajdziesz ostatni plik dokumentów do zniszczenia.

196

Na sam koniec udaj się na szczyt ruin, a na korytarzu skręć w lewo. Dotrzesz do pomieszczenia z serwerami (4), które także zniszcz, pozbywając się tym samym kopii zapasowych. Na koniec wróć do Marii.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Raport z infiltracji: więzienie, archiwum, dokument

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Zaginieni bojownicy ruchu oporu: dyskietki, tajne informacje, szyfr

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami