Wolfenstein: Youngblood - Zaginiona partnerka: Fifi Lacroix, dokumentacja medyczna

Pomagamy Floor w odnalezieniu jej koleżanki.

Zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, którego wykonania możesz podjąć się u Floor de Cloet, przebywającej na parterze w Katakumbach. Kobieta pojawi się na miejscu, jeśli wcześniej wykonasz misję poboczną o nazwie Zasadzka Lothara i Juju.

220

Skieruj się do podziemnego Laboratorium X i przebij się przez pierwsze pomieszczenia. Po minięciu głównego holu trafisz na korytarz, z którego przejdź do pokoju (1) z komputerami.

221

Na miejscu zlokalizuj komputer (2) i podnieś nagranie audio. Po jego odtworzeniu dowiesz się, że naziści prowadzili na Fifi eksperymenty. Zacznij zatem kierować się do dalszej części bazy.

222

Po przejściu przez wielką, podnoszoną bramę dotrzesz w końcu do miejsca przeprowadzania eksperymentów. Podejdź do stołu, na którym znajdziesz zwłoki Fifi (3). Na lewo od nich znajduje się dokumentacja medyczna (4), którą podnieś. Następnie wróć z raportem do Floor.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Artefakty Da'at Yichud: cenne przedmioty, Laboratorium X

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Materiały propagandowe: archiwum Gestapo, kod, dokumenty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami