Wolfenstein: Youngblood - uzupełnianie amunicji, zdrowia i pancerza, strzelnica, Claude

Zobacz, jak odnowić zapasy i skorzystać z możliwości treningowego strzelania.

Niedługo po rozpoczęciu gry w Wolfenstein: Youngblood dotrzemy do Katakumb, czyli tajnego, podziemnego ośrodka ruchu oporu, skąd bojownicy prowadzą walkę z nazistami okupującymi Paryż. Jest to miejsce, w którym możesz przyjmować nowe misje poboczne, ale także uzupełniać zapasy.

Warto to czynić niemal przed każdym wyjściem na powierzchnię, ponieważ nie ma nic gorszego niż wyruszenie na zadanie z małą liczbą zdrowia, bez pancerza i z poważnymi brakami w amunicji.

w023

Jeśli chcesz szybko uzupełnić wszystkie zapasy, to na piętrze w Katakumbach udaj się na strzelnicę. Odnajdziesz ją łatwo, dzięki żółtej tabliczce (1). Wystarczy wtedy skierować się w prawo.

w024

Na miejscu znajdziesz duże zapasy apteczek (2), pancerze (3) oraz pojemniki (4) z amunicją. Wystarczy wejść z nimi w interakcję, aby szybko przywrócić zdrowie, energię i pociski do poszczególnych broni.

Jeśli jesteś zainteresowany, to możesz również skorzystać ze strzelnicy (5), ale pod warunkiem, że wykonałeś zadania dodatkowe o nazwie Zbrojmistrz Claude.

w025

Po uratowaniu mężczyzny będziesz mógł wejść w interakcję ze strzelnicą. Jest to dobry sposób na przetestowanie różnych broni, a zwłaszcza sprawdzenia, jak poszczególne typy pocisków (6) oddziałują na różne pancerze (7) przeciwników. Dzięki temu nie będziesz tracił na próby podczas właściwej walki.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - zdolności na początek, rozwijanie bohaterki, ukryte umiejętności

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - zadania codzienne i tygodniowe, powtórzenia misji, Abby Walker

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami