Wolfenstein: Youngblood - Artefakty Da'at Yichud: cenne przedmioty, Laboratorium X

Na polecenie Floor zdobywamy ważne elementy w bazie nazistów.

Misja poboczna w Wolfenstein: Youngblood, którą możesz przyjąć od Floor w Katakumbach, po zakończeniu zadania o nazwie Zaginiona partnerka. Tym razem trzeba będzie ponownie skierować się do Laboratorium X i odnaleźć cztery cenne artefakty.

223

Po dotarciu do Laboratorium i minięciu pierwszego holu przejdź z korytarza do pomieszczenia z komputerami. Pierwszy artefakt (1) znajdziesz na górze serwera.

224

Po dotarciu do kolejnej części bazy, w miejscu z szerokim korytarzem, wejdź na górę po schodach. Z lewej strony jest pomieszczenie z komputerami oraz kolejnym artefaktem (2), który znajdziesz na biurku.

225

Aby dotrzeć do następnego poszukiwanego przedmiotu przejdź przez podnoszone wrota. Zejdź po schodach na dół i udaj się do pomieszczenia z parą drzwi, które otworzysz (3) przy pomocy Elektrokraftwerka.

226

Teraz wystarczy wskoczyć na lampę i udać się do pomieszczenia z konsolą (4). Artefakt będzie przy ekranach z lewej. Jest to ta sama lokacja, do której docierasz pod koniec misji Zasadzka Lothara i Juju.

227

Aby dotrzeć do ostatniego poszukiwanego przedmiotu przejdź przez całe Laboratorium i skieruj się do jaskini, w której odnalazłeś Blazkowicza w misji Nalot - Laboratorium X. Artefakt (5) będzie na dachu pobliskiego zabudowania.

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Zaginiona partnerka: Fifi Lacroix, dokumentacja medyczna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami