Wolfenstein: Youngblood - Artefakty Da'at Yichud: cenne przedmioty, Laboratorium X

Na polecenie Floor zdobywamy ważne elementy w bazie nazistów.

Misja poboczna w Wolfenstein: Youngblood, którą możesz przyjąć od Floor w Katakumbach, po zakończeniu zadania o nazwie Zaginiona partnerka. Tym razem trzeba będzie ponownie skierować się do Laboratorium X i odnaleźć cztery cenne artefakty.

223

Po dotarciu do Laboratorium i minięciu pierwszego holu przejdź z korytarza do pomieszczenia z komputerami. Pierwszy artefakt (1) znajdziesz na górze serwera.

224

Po dotarciu do kolejnej części bazy, w miejscu z szerokim korytarzem, wejdź na górę po schodach. Z lewej strony jest pomieszczenie z komputerami oraz kolejnym artefaktem (2), który znajdziesz na biurku.

225

Aby dotrzeć do następnego poszukiwanego przedmiotu przejdź przez podnoszone wrota. Zejdź po schodach na dół i udaj się do pomieszczenia z parą drzwi, które otworzysz (3) przy pomocy Elektrokraftwerka.

226

Teraz wystarczy wskoczyć na lampę i udać się do pomieszczenia z konsolą (4). Artefakt będzie przy ekranach z lewej. Jest to ta sama lokacja, do której docierasz pod koniec misji Zasadzka Lothara i Juju.

227

Aby dotrzeć do ostatniego poszukiwanego przedmiotu przejdź przez całe Laboratorium i skieruj się do jaskini, w której odnalazłeś Blazkowicza w misji Nalot - Laboratorium X. Artefakt (5) będzie na dachu pobliskiego zabudowania.

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Zaginiona partnerka: Fifi Lacroix, dokumentacja medyczna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami