W Red Dead Online wkrótce pojawi się system klas postaci

Trzy różne specjalizacje.

Deweloperzy ze studia Rockstar poinformowali, że w jednej z letnich aktualizacji Red Dead Online wzbogaci się o zapowiedziany niedawno system klas postaci. Dokładna data premiery mechaniki nie jest znana.

Każda z „ról” zapewni graczom odrębne korzyści oraz unikalny styl rozgrywki. Twórcy podkreślają jednocześnie, że nie zabraknie możliwości rozwijania prowadzonego bohatera we wszystkich ścieżkach kariery równolegle.

Na początku gra zaoferuje trzy specjalizacje. Łowca nagród skupi się na śledzeniu i chwytaniu (lub zabijaniu) wskazanych celów. W toku zabawy odblokuje wzmocnione lasso dla silniejszych przeciwników i opcję używania Sokolego OKa (Eagle Eye) podczas biegu lub galopu na koniu.

rdr_online_lowca_nagrod
Łowca nagród

Natomiast handlarz skoncentruje się na zbieraniu surowców oraz produkcji i sprzedaży dóbr. Wraz z rozwojem postaci, uzyskamy dostęp zdolności pozwalających zamontować w obozie schowek na broń i garnek z potrawką.

Gracze decydujący się na wspomnianą rolę otrzymają też możliwość kupna wozu myśliwskiego mieszącego więcej zdobyczy i ulepszenia podręcznej torby. Do tego psi towarzysz wytresowany w takich sposób, by ostrzegał przed zbliżającym się atakiem na obozowisko.

rdr_online_handlarz
Handlarz

Ostatnią klasą jest kolekcjoner, który zajmie się poszukiwaniem zaginionej biżuterii, rzadkich grotów strzał i innych cennych skarbów, a zebrane kosztowności sprzeda później po wysokiej cenie. W trakcie rozgrywki zdobędzie przedmioty przydatne w szukaniu artefaktów, w tym udoskonaloną lornetkę, lampę dla konia i wykrywacz metalu.

Następna aktualizacja wprowadzi nie tylko różne ścieżki kariery, ale także funkcję zresetowania wyglądu postaci. W planach również wrażliwsze i bardziej intuicyjne sterowanie oraz większa odporność na obrażenia w defensywnym stylu zabawy.

rdr_online_kolekcjoner
Kolekcjoner

Źródło: Rockstar Games

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami