Latająca walizka trafi do Hitmana 2 jako oficjalna broń

Bugi się przydają.

Niedługo po premierze gry Hitman 2 niektórzy zauważyli błąd, który sprawiał, że rzucony w przeciwnika neseser nie opadała - cały czas lecąc za celem, zakręcając nawet za przeszkodami. Twórcy postanowili wprowadzić latającą walizkę jako oficjalną broń.

„Czy to bug? Czy to element gry? Nie! To nagroda do odblokowania” - napisali doskonale świadomi popularności błędu deweloperzy na oficjalnej stronie gry.

„Samonaprowadzająca Walizka powraca. Naginająca zasady fizyki, została zaprojektowana po to, by wzbudzać strach w każdym, kto stanie jej na drodze”.

Nietypową broń odblokujemy w ramach wyzwania Best Case Scenario Challenge Pack, które trafi do gry 8 sierpnia. Poza tym, przez cały miesiąc do gry trafi w sumie kilka nowych celów do zlikwidowania w ramach tradycyjnych, darmowych aktualizacji.

04_Best_Case_Scenario
Twórcy obrócili techniczny błąd w żart

Dokument produkcji NoClip na temat Hitmana ujawnił niedawno, że IO Interactive pracuje już nad trzecią częścią (choć tak naprawdę ósmą) nowych przygód agenta 47. Gra ma podobno powrócić do epizodycznej formy dystrybucji.

Źródło: IOI

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami