GTA Online z zaskakującymi rekordami. Ogromne zainteresowanie dzięki DLC z kasynem

Strzał w dziesiątkę.

Dodatek Diamond Casino & Resort zadebiutował w GTA Online 23 lipca i przyciągnął do gry największą liczbę użytkowników od okresu premiery sieciowego komponentu GTA 5.

Rockstar poinformował, że DLC oficjalnie zyskało status największego i najbardziej popularnego w historii trybu online. Padł rekord największej liczby graczy zalogowanych jednego dnia oraz aktywnych w ciągu tygodnia.

Twórcy nie podali konkretnych danych na temat liczby użytkowników.

Nowy dodatek wprowadził do gry wielki resort z kasynem. Polscy gracze nie mogą jednak korzystać z wielu minigier, jak choćby ruletki czy pokera, ze względu na ustawę hazardową - deweloperzy zablokowali takie funkcje gry w krajach, w których obowiązują podobne przepisy mające zapobiegać hazardowi.

Gra w karty to jednak nie wszystko. Użytkownicy otrzymują też szansę na zdobycie luksusowego apartamentu i wykonania szeregu nowych misji związanych z resortem.

36a87f762155d0c603760fa047731802c05f2c3e
Niezły widoczek

Rockstar bez przerwy pracuje nad kolejnymi rozszerzeniami GTA Online. Według nieoficjalnych informacji, na rzecz dodatków do trybu multiplayer poświęcono rozszerzenia fabularne.

Źródło: Hollywood Reporter

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami