Cyberpunk 2077: Afterlife grą karcianą od CD Projekt Red

Premiera w przyszłym roku.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że w przyszłym roku na rynek trafi Cyberpunk 2077 - Afterlife: The Card Game. Gra karciana powstaje we współpracy z amerykańską firmą CMON.

Gracze zostaną „rzuceni w mroczne zakamarki Night City, gdzie bezwzględne gangi ścierają się z korporacjami w niekończącej się wojnie o bogactwo, władzę i kontrolę”.

ccc

Każdy uczestnik wciela się w rolę Fixera. W uniwersum Cyberpunk są to osoby odpowiedzialne za zbieranie informacji i zarządzanie najemnikami. Takie będzie też zadanie uczestników zabawy.

„Twoje zadanie to rekrutacja cyberpunków, przydzielanie im sprzętu i wysyłanie na misje. Każda udana misja zwiększy twój Street Cred”.

Nasi najemnicy będą zdobywać poziomy, a nawet dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z nowymi rekrutami. Deweloperzy zapowiedzieli też tajemniczą „innowacyjną” mechanikę dobierania kart.

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować w kwietniu na PS4, PC i Xbox One. Afterlife będzie grą fizyczną, bez wersji cyfrowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami