Call of Duty: Modern Warfare - działający noktowizor w kolekcjonerce za ponad 800 zł

Dark Edition.

Activision ujawniło kolejne wydanie kolekcjonerskie Call of Duty: Modern Warfare - tak zwane Dark Edition. W skład pakietu wycenionego na równowartość 199 euro (około 850 zł) wejdzie działający noktowizor.

Urządzenie funkcjonuje w trybach dziennym i nocnym, który włączany jest automatycznie w niezbyt dobrze oświetlonym otoczeniu. Do tego opcja ręcznego aktywowania podczerwieni, pozwalającej widzieć w kompletnych ciemnościach na dystansie nawet 20 metrów.

Ładowany kablem USB sprzęt dopasowuje się do kształtu głowy, dzięki regulowanym ramiączkom. Całość wyposażono także w pasek umożliwiający ustawienie noktowizora poziomo bez konieczności przechylania głowy.

call_of_duty_modern_warfare_noktowizor
Noktowizor będzie w pełni funkcjonalny

Na obudowie gadżetu umieszczono też między innymi suwaki do regulowania ostrości widzenia, włącznik oraz przycisk odpowiedzialny za przełączanie się między czarnobiałym i niebieskim ekranem w trybie nocnym.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy noktowizor sprzedawany przez koncern Activision. Podobne urządzenie firma dodawała do wersji kolekcjonerskiej wydanego 10 lat temu Call of Duty: Modern Warfare 2.

call_of_duty_modern_warfare_dark_edition
Call of Duty: Modern Warfare - wydanie Dark Edition

Natomiast wspomniane Dark Edition zaoferuje nie tylko urządzenie, ale także kopię samej gry, metalowe pudełko (steelbook), stojak na gogle noktowizyjne oraz przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki - nóż taktyczny, trzy paczki operatorów i animowaną kartę.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Na razie jednak nie jest jasne, czy wydanie z noktowizorem pojawi się w Polsce.

Źródło: Blog Activision

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami