Wolfenstein: Youngblood - Sabotowanie sterowca: winda, zbiorniki z paliwem

Wkraczamy do bazy Brat 2 i niszczymy zaplecze dla sterowców.

Zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Jimmym w Katakumbach, po zakończeniu misji głównej o nazwie Nalot Brat 2. Celem będzie dotarcie na szczyt placówki i zniszczenie elementów technicznych związanych z nazistowskimi sterowcami.

141

Najpierw należy dostać się do lokacji, do której docierasz automatycznie po skorzystaniu z podziemnego przejścia. Jeśli używasz metra, to trzeba dotrzeć do windy, zejść na dół i odszukać miejsce z wodą i charakterystycznym budynkiem. Celem jest dotarcie do dźwigni (1) przy barierce konstrukcji.

142

Po uporaniu się z przeciwnikami pociągnij za dźwignię i przeskocz na drugą stronę (2), do miejsca, które zostanie odblokowane. Skorzystaj z windy, żeby szybko dotrzeć na szczyt Brata 2.

143

Na miejscu natkniesz się na robota Zitadelle oraz oddziały żołnierzy. Z samym robotem nie musisz walczyć - wystarczy z wieżyczki przeskoczyć na dach hangaru (3) z lewej.

144

Przejdź dalej, a znajdziesz się na terenie z sześcioma zbiornikami (4) z paliwem. Strzel w każdy z nich, aby wysadzić je w powietrze.

145

Następnie wróć na główny plac i udaj się do drugiego hangaru. Na miejscu będziesz musiał zakręcić dwie pompy (5) paliwowe. Są na lewo i na prawo od wejścia. Kiedy to uczynisz wróć do Katakumb, co zakończy zadanie.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Sabotuj wyrzutnię: baza Brat 2, działa, Dieselkraftwerk

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Plany techniczne Zitadelle: dyskietki, baza Brat 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami