Wolfenstein: Youngblood - Nalot Brat 3: Zerstorer, ruiny, blokada, Elektrokraftwerk, Bruder 3 (boss), klucze

Docieramy do komputera głównego w trzeciej placówce nazistów.

Misja główna w Wolfenstein: Youngblood, w której celem jest dotarcie do trzeciej placówki nazistowskiej i włamanie się do komputera. Kiedy będziesz gotowy, aby wyruszyć na misję, skieruj się do dzielnicy o nazwie Bulwar Zwycięstwa, po czym udaj się w kierunku głównego wejścia do bazy.

146

Na miejscu będziesz musiał przedrzeć się przez wrogie oddziały, w tym robota bojowego Zerstorer II (1), którego najlepiej ostrzeliwać amunicją przeciwpancerną z dystansu. Ukrywaj się za okolicznymi przzeszkodami, aby uniknąć jego ognia i staraj się go trzymać na dystans.

Po rozprawieniu się z robotem przestaw dwie dźwignie, aby otworzyć wielkie wrota, a potem postąp identycznie z drugą parą, dzięki czemu dotrzesz do kolejnej lokacji.

147

Znajdziesz się na ulicy, którą oczyść z przeciwników. Po lewej stronie jest zaułek, prowadzący do metra, które możesz odblokować. Warto jeszcze skierować się na most z prawej i przy pomocy ciężkiego, laserowego działka rozprawić się z przebywającymi na dole żołnierzami oraz robotem Zitadelle III (2).

148

Po oczyszczeniu terenu rusz wzdłuż ulicy i przeskocz na prawą stronę. Znajdziesz tu duże wejście (3) pomiędzy dwoma posągami żołnierzy. Przejdź przez nie i otwórz drzwi, dzięki czemu dotrzesz do wnętrza bazy Brat 3.

Ruiny, obejście blokady i Elektrokraftwerk

Po wczytaniu nowej lokacji rusz przed siebie, eliminując napotkanych rywali .

149

Będziesz przedzierał się przez ruiny, w których łatwo możesz ukrywać się przed wrogim ostrzałem. Na rozwidleniu wybierz drogę z lewej (4) i kontynuuj, aż dotrzesz do bramy prowadzącej do środka bazy.

150

Po znalezieniu się w środku zacznij przedzierać się przez nazistowskie oddziały. Kontynuuj, aż dotrzesz do mechanicznej instalacji. Wskocz na nią, a potem udaj się do małego szybu wentylacyjnego (5), znajdującego się z prawej strony.

151

Dojdź nim do pomieszczenia, gdzie znajdziesz nową broń - Elektrokraftwerk (6). Dzięki niemu możesz razić rywali prądem, a także otwierać niektóre przejścia. W tym celu należy wystrzelić wiązkę elektryczną w mechanizm nad drzwiami. Zrób tak w przypadku przejścia z prawej, dzięki czemu powrócisz do poprzedniej lokacji.

152

Przeskocz na drugą stronę mechanizmu, którym dostałeś się do szybu wentylacyjnego i strzel pociskiem elektrycznym w mechanizm (7) nad drzwiami. Przejdź przez pomieszczenia do windy i wjedź nią na górę.

Główny komputer i walka z bossem - Bruder 3 Ubergrade

Po znalezieniu się na kolejnym piętrze warto nieco się rozejrzeć i uzupełnić zapasy. Za chwilę będziesz bowiem musiał stoczyć walkę ze sporymi siłami wroga.

153

Po oczyszczeniu terenu udaj się do lokacji z prawej i rusz przed siebie. Po chwili dotrzesz do bramek, za którymi znajdziesz kolejną windę (8). Skorzystaj z niej, żeby dostać się na następne piętro.

154

Po wjechaniu na górę rozpraw się z lokalnymi przeciwnikami i skorzystaj z dźwigni na konsoli (9), żeby przywrócić zasilanie.

155

Przejdź do następnej lokacji, gdzie znajdują się serwery. Po chwili pojawi się boss - Bruder 3 (10). Walka z nim jest podobna do starć z takimi robotami w bazach Brat 1 oraz 2.

156

Możesz zatem próbować biegać między serwerami i korzystać z nich, jak z tarcz przeciwko rywalowi. Druga możliwość to wejścia na podwyższenie z prawej lub lewej strony lokacji i ostrzeliwanie rywala (11) z pewnej wysokości.

157

W obydwu przypadkach należy uważać na spore liczebnie oddziały wrogów (12), którzy będą próbowali zabić siostry. Możesz ich, jak najszybciej eliminować lub na przykład przebiegać do innej części lokacji i skupić się tylko na ostrzeliwaniu bossa. Pozostałych wrogów będziesz mógł wybić po jego pokonaniu.

158

Jak zwykle rozpraw się też z dowódcami (13), podnieś po nich dwa klucze i skorzystaj ze znajdującego się w pomieszczeniu komputera (14). Po wykonaniu misji powróć do Katakumb.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Nalot Laboratorium X: tajna baza, BJ Blazkowicz

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Nalot Brat 2: hol wieży, Dieselkraftwerk, Bruder 2 (boss), klucze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami