Zinedine Zidane na okładce FIFA 20 w edycji Ultimate

Nowa Ikona.

Przedstawiciele EA Sports ujawnili okładkę edycji Ultimate gry FIFA 20 - na pudełku znalazł się Zinedine Zidane. Tym samym potwierdzono, że będzie on nową ikoną w tegorocznej odsłonie serii.

Ikony z trybu FUT to „piłkarze, którzy awansowali do ścisłej elity światowego futbolu”. Kultowi zawodnicy, których karty cechują się wysokimi statystykami i unikatowym wyglądem.

Zidane dołączył do Edena Hazarda i Virgila van Dijka, którzy znaleźli się na okładkach podstawowej i mistrzowskiej wersji FIFA 20.

FIFA_20_Zidane

Francuski piłkarz rozpoczynał swoją karierę w klubie AS Cannes. Jego seniorska kariera trwała w sumie 18 lat. Ma na swoim koncie ponad 600 występów i 140 goli.

Obecnie Zidane jest trenerem Realu Madryt, czyli swojego ostatniego klubu.

FIFA 20 w edycji Ultimate jest wyceniana na ponad 400 zł. Wersja ta oferuje szereg dodatków - choćby jednego niewymiennego piłkarza do FUT, 24 złote paczki rzadkich kart (na przestrzeni 12 tygodni) czy możliwość wypożyczenia jednej Ikony na 5 meczów FUT.

Ultimate pozwoli też zagrać w grę wcześniej - już 24 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami