Wolfenstein: Youngblood - Protohund: kontenery, Panzerhund, fabryka, konsole

Zdobywamy ważną część i niszczymy podziemny kompleks produkcyjny.

Koleje zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć u Dimitriego, przebywającego w Katakumbach, czyli kryjówce ruchu oporu. Rosjanin poprosi o zdobycie dla niego prototypowych części do Panzerhunda oraz zniszczenie podziemnej fabryki tych niebezpiecznych robotów.

109

Zacznij od skierowania się do Aresztu politycznego nr 4 i przedarcia się przez główną ulicę. Oczyść z wrogów teren i zwróć uwagę na trzy kontenery (1-3), które znajdziesz na jej końcu.

110

Zacznij je otwierać, eliminując wrogów, których znajdziesz w środku. W jednym z kontenerów jest przetrzymywany Protohund (4). Kiedy się na niego natkniesz oddal się i ostrzelaj rywala z dystansu. Możesz też udać się na jakieś podwyższenie lub korzystać z podwójnych skoków, dzięki czemu rywal nie będzie mógł trafić bohaterki.

111

Po zniszczeniu robota podnieś rejestrator Protohunda, znajdujący się w żółtej skrzynce (5). Następnie wróć do Dimitriego, który poprosi o zniszczenie podziemnej fabryki tych robotów.

112

Udaj się na Bulwar Zwycięstwa i przez ulice zacznij przedzierać się w stronę posterunku (na prawo od wejścia do metra), gdzie będziesz mógł wejść do budynku przez okno (6).

113

Przejdź przez budynek i zlokalizuj przejście (7) prowadzące na podwórze z wejście do podziemi. Zejdź na dół i skieruj się do tuneli.

114

Rusz przed siebie, a już po chwili trafisz na pierwsze urządzenie sterujące (8). Zniszcz je i kontynuuj marsz. Niedługo potem natkniesz się na drugą konsolę, którą również ostrzelaj.

115

Następnie wskocz na podwyższenie (9) i ruszaj dalej w głąb tuneli. Po chwili dotrzesz do sporych rozmiarów hali.

116

Uważaj, bo po ogłoszeniu alarmu pojawi się kolejny Protohund (10). Możesz go zniszczyć lub szybko omijać. W tej lokacji znajdziesz dwie ostatnie konsole - pierwsza z nich jest na parterze, a druga na piętrze, na które dostaniesz się po schodach. Po ich zniszczeniu wróć do Katakumb.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 2: podziemne tunele, alternatywne przejście do bazy

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Posągi: Hitler, popiersia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami