Wolfenstein: Youngblood - Posągi: Hitler, popiersia

Zniszcz 12 posągów nazistowskiego dyktatora.

Zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć u Marianne w podziemnej kryjówce ruchu oporu, czyli Katakumbach. Porozmawiaj z kobietą, która poprosi o odnalezienie i zniszczenie 12 posągów Hitlera, znajdujących się w różnych częściach Paryża. Najłatwiej zniszczyć je po prostu oddając kilka celnych strzałów.

h01

Pierwszy z posągów znajdziesz na terenie placówki Brat 1. Po wyjściu z metra skieruj się na placyk na prawo od niego.

h05

Na terenie bazy Brat 1 - po dotarciu w niej na piętro trafisz do dużego, podwójnego pomieszczenia. Posąg będzie w drugim z nich, niedaleko wejścia do windy.

h06

Również na terenie bazy Brat 1, jednak na drugim piętrze. Popiersie będzie na końcu lokacji, w której walczyłeś z bossem i rozprawiałeś się z dowódcami z kluczami.

h02

Kolejny posąg znajduje się na terenie podziemnej bazy Panzerhudów, do której dotrzesz w ramach zadania Protohund. Stoi przy ostatniej konsoli, którą należy zniszczyć.

h03

Na poziomie B3 w bazie Brat 2. Na popiersie natkniesz się przechodząc przez korytarz, który jest związany z misją główną Nalot: Brat 2.

h04

Również w bazie Brat 2 - za poziomem B4 dotrzesz do pomieszczenia z Panzerhundem III. To właśnie tu natkniesz się na kolejny posąg.

h07

W bazie Brat 3 po dotarciu na piętro znajdziesz się w rozległym pomieszczeniu. Popiersie znajdziesz w lokacji z prawej.

h08

W tej samej lokacji, co poprzedni posąg, ale z lewej strony pomieszczenia.

h09

W tej samej lokacji, co dwa poprzednie popiersia, ale na samym końcu centralnej części pomieszczenia. Po dojściu na koniec odwróć się, a popiersie będzie stało pod ścianą.

h10

To popiersie znajdziesz zaraz na początku finałowej misji o nazwie Siegurm. Będzie między dwoma przejściami, które można zniszczyć Boskim kluczem.

h11

W ostatniej misji Siegurm, w lokacji, w której musisz walczyć z dużą liczbą wrogów chroniących uciekającego generała Lothara. Posąg stoi pod ścianą z prawej.

h12

Na terenie szpitala w dzielnicy Mały Berlin. Popiersie znajduje się na małym placyku, gdzie znajduje się wejście do podziemi do bazy Brat 1 - odkrywasz je w trakcie zadania dodatkowego o nazwie Sekret Lenza.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Protohund: kontenery, Panzerhund, fabryka, konsole

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Ucieczka z więzienia: więzień, cele, Julien

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami