Marvel's Avengers ładniejsze od Uncharted i The Last of Us? Sugeruje głos Nathana Drake'a

„Zwaliło mnie z nóg”.

Aktor Nolan North, który w Marvel's Avengers wciela się w rolę Tony'ego Starka, zasugerował, że produkcja studia Crystal Dynamics jest ładniejsza od gier z serii Uncharted i The Last of Us.

Mężczyzna w pierwszym z wymienionych cykli użycza głosu głównemu bohaterowi - poszukiwaczowi skarbów Nathanowi Drake'owi. Na zorganizowanych w Manchesterze targach Comic Con artysta przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem tytułu o herosach.

- Pod względem wizualnym, Avengers jest jedną z najpiękniejszych gier, jaką kiedykolwiek widziałem. Oczywiście The Last of Us i Uncharted są niesamowite, ale ta produkcja zwaliła mnie z nóg - przekonuje aktor.

avengers_ladniejsze
Marvel's Avengers pozwoli pokierować różnymi herosami

- Trudno powiedzieć, kiedy kończą się przerywniki filmowe, a zaczyna rozgrywka. Wszystko jest bardzo płynne. Zawsze istnieje obawa, że tytuł, który na pokazach wygląda tak dobrze, ostatecznie nie będzie się tak prezentował - dodaje.

Na wydarzeniu pojawił się też Troy Baker, który w The Last of Us podkłada głos Joelowi, a w Marvel's Avengers wciela się w Bruce'a Bannera. Aktor uważa, że produkcja jest komiksem, w który zawsze chciał zagrać, a rozgrywka budzi skojarzenia z czytaniem paneli obrazkowych.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Gra przygotowywana przez Crystal Dynamics zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną i misje kooperacyjne dla maksymalnie czterech graczy. W obu wcielimy się w Iron Mana, Thora i innych superbohaterów, a każdy otrzyma unikalne dla siebie zdolności.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Tuż po sierpniowych targach Gamescom twórcy zamierzają opublikować zapis demonstracji, którą prezentowano między innymi na Comic Conie w San Diego i tegorocznym E3.

Źródło: GameByte

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami