Wolfenstein: Youngblood - szybka podróż, metro

Sprawdź, jak można błyskawicznie przemieszczać się po Paryżu.

W Wolfenstein: Youngblood istnieje system szybkiej podróży, umożliwiający błyskawiczne przemieszczanie się pomiędzy różnymi regionami Paryża opanowanego przez nazistów. Z opcji tej możesz zacząć korzystać po dotarciu do Katakumb, czyli podziemnej kryjówki ruchu oporu, co następuję w drugiej misji fabularnej.

w011

Aby skorzystać z opcji szybkiej podróży należy użyć mapy metra (1). Znajdziesz ją we wspomnianych Katakumbach oraz w innych częściach Paryża. Z czasem odkryjesz też nowe punkty z mapą, co zwiększy liczbę miejsc, do których można szybko dotrzeć.

w012

Po skorzystaniu z mapy wybierz z menu z lewej region (2), do którego zamierzasz się udać, a potem zatwierdź (3) swoją decyzję. Po chwili zostaniesz przeniesiony do wybranej stacji metra w danym regionie.

w013

Istnieje jeszcze jedna metoda szybkiego podróżowania, pozwalająca błyskawicznie wrócić do Katakumb. Aby to uczynić wystarczy wcisnąć i przytrzymać klawisz interakcji. Po chwili pojawi się kółko (4) po napełnieniu którego powrócisz do kryjówki ruchu oporu.

Z powyższej metody można korzystać tylko wówczas, jeśli w pobliżu nie ma żadnych przeciwników. Jeśli grasz w kooperacji z żywym graczem, to on również musi wyrazić zgodę na skorzystanie z tego rodzaju podróżowania.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - poziomy trudności, czaszki przy misjach i wrogach

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - korzystanie z dwóch broni naraz, podwójna broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami