Wolfenstein: Youngblood - Skradzione wyniki badań: podziemia, teczka, dokumenty

Zdobywamy teczkę z ważnymi danymi.

To zadanie w Wolfenstein: Youngblood możesz rozpocząć po rozmowie z Marią Laurent, która przebywa na piętrze w Katakumbach. Kobieta poprosi o zdobycie teczki z ważnymi dokumentami, zawierającymi informacje techniczne.

047

Aby rozpocząć zadanie skieruj się do dzielnicy Bulwar Zwycięstwa. Przebij się do silnie strzeżonego posterunku, gdzie udaj się na piętro (1).

048

Po wejściu do środka zejdź na dół, skorzystaj z elektronicznego zamka, a po wprowadzeniu kodu ruszaj dalej, aż dotrzesz do wejścia do podziemi (2).

049

Po zejściu na dół ruszaj przed siebie, eliminując napotkanych wrogów. W pewnej chwili dotrzesz do lokacji z niebezpiecznym Panzerhundem (3). Najlepiej ostrzelać go z podwyższenia, na którym początkowo się znajdujesz. Dzięki temu rywal nie będzie mógł bezpośrednio zbliżyć się do bohaterki.

050

Po jego pokonaniu ruszaj dalej i przygotuj się na odparcie sporej grupy przeciwników. W końcu trafisz do rozległej lokacji. Oczyść ją i wskocz na platformę (4) naprzeciwko wejścia.

051

Przejdź wyżej po schodach z lewej i naciśnij przycisk z prawej, dzięki czemu opuścisz platformę przed sobą. Przeskocz w lewo, a potem wskocz do okrągłego kanału (5).

052

Teraz wystarczy kierować się w lewo. Wskocz do kolejnego kanału i kontynuuj, aż dotrzesz do miejsca z poszukiwaną teczką (6). Po jej podniesieniu wróć do Katakumb i złóż raport Marie.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Sekret Lenza: mieszkanie oficera, tajne przejście, szpital

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Milcząca placówka: areszt, ośrodek przesłuchań, dowódca Bayer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami