Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 1: tunele, wejście do niemieckiej bazy

Alternatywna droga na silnie strzeżony posterunek.

Jest to zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które pojawi się w dzienniku automatycznie po ukończeniu misji o nazwie Sekret Lenza, w którym docierałeś do mieszkania wysoko postawionego oficera i zdobywałeś ważne informacje.

077

Na końcu misji docierałeś do przejścia do kanałów (1), znajdującego się na małym placyku otoczonym przez budynek szpitala w dzielnicy Mały Berlin.

078

Po zejściu na dół rusz przed siebie. Po chwili trafisz do kanałów z platformami. Zacznij się przez nie przedzierać i korzystaj z platform, żeby stworzyć sobie przewagę nad nazistami (2).

079

Następnie wskocz na stały grunt i wyrusz w górę. Kontynuuj, aż dotrzesz do miejsca z platformą (3) na łańcuchu. Wskocz na nią, a potem przeskocz na teren z lewej strony (4).

080

Rusz przed siebie i przejdź po drewnianej kładce. Następnie zacznij po schodach (5) wchodzić na górę.

081

Na końcu dotrzesz do bramy (6), przez którą dostaniesz się na teren placówki Brat 1. Jest to alternatywna i mniej niebezpieczna droga, niż frontalny atak. Możesz z niej skorzystać w trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Nalot: Brat 1.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Nadajnik: opuszczona placówka, areszt, tunele

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Taśma z danymi: ośrodek przesłuchań, Lothar, B-gamma

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami