Wolfenstein: Youngblood - Nadrzecze: miasto, ulice, Panzerhund, Katakumby

Przebijamy się przez dzielnicę Paryża, aby dotrzeć do kryjówki ruchu oporu.

Po pokonaniu generała Winklera na pokładzie sterowca w Wolfenstein: Youngblood trafisz do opanowanego przez nazistów Paryża. Celem będzie przedarcie się przez miasto i dotarcie do podziemnej linii metra. Z tego miejsca będziesz mógł dotrzeć do Katakumb, czyli kryjówki ruchu oporu.

017

Po rozpoczęciu misji rusz przed siebie i przejdź przez bramę z prawej. Trafisz na plac, gdzie możesz rozpocząć regularną walkę ze sporym oddziałem wrogów. Dobrą metodą jest skierowanie się na podwyższenie z prawej, wyeliminowanie dowódcy i skorzystanie z ciężkiego, stacjonarnego karabinu (1), który ułatwi rozprawienie się z resztą żołnierzy.

018

Przejdź po schodach do kolejnej lokacji - będzie to ulica z dużą ilością rywali, w tym opancerzonych (2). Możesz ułatwić sobie nieco sprawę próbując oflankować część wojsk poprzez wejście do budynku z lewej. Kiedy teren będzie czysty skorzystaj z elektronicznego zamka (3). Kiedy siostra przekaże kod wpisz go na klawiaturze, otwórz przejście i od razu zastrzel żołnierza z miotaczem ognia.

019

Po wejściu do środka otwórzcie skrzynię ze wspólnym życiem z lewej, a potem skorzystajcie z lewego lub prawego przejścia (możecie też z obydwu) i ruszcie dalej. Traficie na plac, gdzie Niemcy walczą z ruchem oporu. Dołączcie do walki oczyszczając główną ulicę (4). Ponownie można wejść do budynku (5) z lewej, żeby wziąć rywali w dwa ognie.

020

Po oczyszczeniu terenu przejdźcie przez żółtą bramę, a potem zniszcz kłódkę wiszącą na drzwiach. Dotrzesz do ulicy z posterunkiem (6). Oczyść go oraz budynek (7) z lewej. Dzięki temu zdobędziesz dobre miejsca strzeleckie do dalszej walki.

021

Na szczycie posterunku znajduje się ciężkie działo laserowe. Przy jego pomocy wyeliminuj niebezpiecznego robota - Panzerhunda (8). Następnie wspomóż się bronią w eliminowaniu pozostałych rywali w tej dzielnicy.

022

Następnie możesz zdecydować czy wybrać ścieżkę z lewej (9) czy też z prawej (10). Pierwsza z nich doprowadzi do schodów, przy których znajdują się dwa działa wymierzone w bohatera. Druga, po wskoczeniu na ciężarówkę i dach budynku, doprowadzi do uliczki. Obydwie spotykają się na placu z dużą ilością Niemców, dlatego można spróbować wziąć ich w krzyżowy ogień.

023

Wśród rywali znajduje się silnie opancerzony przeciwnik (11), którego dobrze jest się szybko pozbyć, korzystając na przykład z granatów. Możesz też spróbować skorzystać z kamuflażu, aby zbliżyć się do niego niezauważenie.

024

Po oczyszczeniu terenu z fontanną udaj się w stronę schodów prowadzących na górę. Z lewej strony znajdziesz skrzynię ze wspólnym życiem. Otwórz żółte drzwi na szczycie i rozpraw się z desantem (12) przeciwników.

025

Na koniec zejdź schodami do metra, podejdź do mapy na ścianie i skorzystaj z opcji podróży (13), aby dostać się do Katakumb. W tym momencie misja się zakończy.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Katakumby: ruch oporu, postacie, misje

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Generał Winkler: sterowiec, zamek elektryczny, platformy, latarka, boss

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami