Wolfenstein: Youngblood - Milcząca placówka: areszt, ośrodek przesłuchań, dowódca Bayer

Zadanie dodatkowe, w którym szukamy drużynę ruchu oporu.

Jest to zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Dimitrim w Katakumbach. Znajdziesz go na parterze przy grodzi na wodzie - jest to Rosjanin z charakterystyczną maską na połowie twarzy.

Celem zadania będzie dotarcie do placówki ruchu oporu i sprawdzenie, co się z nią stało, ponieważ od dawna nie dawała żadnego znaku. Po przyjęciu misji udaj się metrem do Aresztu politycznego nr 4.

041

Po opuszczeniu stacji rusz wzdłuż ulicy, rozprawiając się z nazistami lub ich omijając. W dalszej części miasta znajdziesz wąskie przejście (1) - skorzystaj z niego, żeby dotrzeć do poszukiwanej placówki.

042

Na miejscu przystąp do rozprawiania się z wrogami (2). W sumie musisz pozbyć się szesnastu przeciwników, w tym psów z ładunkami wybuchowymi. W trakcie oczyszczania placówki znajdziesz ciała poległych osób z ruchu oporu.

043

Po wyeliminowaniu wrogów udaj się do metra i przenieś się do stacji Mały Berlin. Przebij się przez posterunki na ulicy i skieruj się do ośrodka przesłuchań (3).

044

Rozpraw się z przeciwnikami i kontynuuj, aż dotrzesz do miejsca, z którego możesz przeskoczyć do pokoju (4) po drugiej stronie (istnieje też droga alternatywna prowadząca przez budynek i schody z prawej).

045

Na miejscu zniszcz osłonę taśm audio (5) i weź jedną z nich. Po odsłuchaniu wiadomości będziesz musiał jeszcze rozprawić się z dowódcą Bayerem, który przebywa na Bulwarze Zwycięstwa.

046

Dowódca Bayer (6) nie posiada zdolności specjalnych. Zaatakuj go i staraj się pozostawać w ciągłym ruchu, ponieważ jest wyposażony w dość silną broń. Podczas walki możesz wspomóc się granatami. Po zabiciu nazisty wróć do Katakumb i porozmawiaj z Dimitrim.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Skradzione wyniki badań: podziemia, teczka, dokumenty

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Wojna chemiczna: podziemia, latarka, trujące maszyny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami