Wolfenstein: Youngblood - korzystanie z dwóch broni naraz, podwójna broń

Zobacz, w jaki sposób można prowadzić ostrzał z kilku broni jednocześnie.

W trakcie rozgrywki w Wolfenstein: Youngblood możesz korzystać z całej gamy różnych, śmiercionośnych broni. Część z nich jest jednoręczna (np. pistolety), natomiast inne wymagają do obsługi dwóch rąk (np. karabiny).

w009

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z dwóch jednoręcznych broni naraz. Aby było to możliwe należy jednak rozwinąć odpowiednią umiejętność o nazwie Podwójna broń. W tym celu trzeba w menu przejść do zakładki Postać (1), wybrać opcję Mięśnie (2), a następnie odblokować powyższą zdolność (3). Z prawej strony zobaczysz jej opis, a także sposób wydobywania (4) dwóch broni.

w010

Po powrocie do właściwego ekranu gry wystarczy teraz dwukrotnie wcisnąć wspomniany klawisz, dzięki czemu postać sama wyjmie dwie bronie (5). Aby z nich strzelać wystarczy wcisnąć drugi klawisz ataku (PC - prawy przycisk myszy, XONE - L2, PS4 - lewy trigger).

Ten rodzaj korzystania z broni zapewnia dużą szybkostrzelność oraz potężną siłę ognia. Odbywa się to jednak kosztem celności oraz szybszym zużyciem amunicji. Dlatego podwójne bronie najlepiej sprawdzają się w walkach na małych dystansach, na przykład w ciasnych pomieszczeniach.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - szybka podróż, metro

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - srebrne monety, żółte i czerwone skrzynie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami