Wolfenstein: Youngblood - Katakumby: ruch oporu, postacie, misje

Kryjówka paryskich bojowników, która jest główną bazą wypadową.

Po ukończeniu misji głównej Nadrzecze, w której przedarłeś się przez ulice Paryża do metra w Wolfenstein: Youngblood, trafisz do głównej bazy partyzantów, znajdującej się pod ziemią. Nosi nazwę Katakumby i składa się z dwóch pięter oraz sporej ilości osób, które spotkasz. To właśnie z tego miejsca będziesz wyruszał na kolejne misje.

Już po dotarciu do lokacji w dzienniku automatycznie pojawią się trzy nowe misje główne - Nalot: Brat 1, Nalot: Brat 2 oraz Nalot: Brat 3. W chwili obecnej postacie są jednak zbyt słabe, aby wziąć się za ich wykonywanie.

026

Dlatego warto przejść się po bazie, uzupełnić zapasy oraz porozmawiać z napotkanymi ludźmi (są oznaczeni na minimapie pomarańczowymi znakami), którzy mogą zlecać inne zadania. Ich wykonywanie zapewni nagrody materialne, dostęp do ulepszeń oraz zwiększy doświadczenie bohaterek. Pierwsze zlecenie można przyjąć od Pendy Niang (1), która zleci zadanie o nazwie Wojna chemiczna.

027

Jeśli skierujesz się w prawo, to spotkasz Dimitria (2), który stoi przy śluzie. Porozmawiaj z nim, a będziesz mógł rozpocząć misję o nazwie Milcząca placówka.

028

Warto jeszcze udać się na górę (wskoczyć przez dziurę lub skorzystać z normalnego podejścia), gdzie przebywa Anais Fontaine (3) - u niej możesz podjąć się zlecenia o nazwie Uratuj Marianne.

Każde z zadań jest oznaczone w dzienniku ikonką czaszki (misja zbyt trudna) lub liczbą, oznaczającą poziom doświadczenia. W pierwszej kolejności najlepiej skupiać się na misjach, które pokrywają się z poziomem doświadczenia postaci.

029

Kiedy zdecydujesz się na rozpoczęcie misji wystarczy udać się do mapy znajdującej się na dole, wybrać rejon danej misji (4), a następnie zaznaczyć zadanie (5), którego chcemy się podjąć. Następnie wystarczy potwierdzić chęć przeniesienia się (6) do danego miejsca i po chwili zaczniemy misję w wybranej dzielnicy.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Nalot Brat 1: Zitadelle II, więzienie, archiwum, Laserkraftwerk, Bruder 1 (boss), klucze

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Nadrzecze: miasto, ulice, Panzerhund, Katakumby

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami