W Call of Duty: Modern Warfare powrócą killstreaki. Gracze wezwą wóz bojowy

Nagrody za zabójstwa.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare poinformowali, że w grze powrócą killstreaki, czyli specjalne bonusy przyznawane graczom w trybie wieloosobowym za liczbę wykonanych pod rząd zabójstw.

Mechanika zadebiutowała w czwartej odsłonie cyklu wydawanego przez Activision. W Black Ops 2 została jednak zastąpiona przez scorestreak - podobny system, który bazował jednak nie na liczbie zabitych przeciwników, a zdobytych punktów.

Na oficjalnym Twitterze serii ujawniono, że killstreaki powrócą w Call of Duty: Modern Warfare. Wśród zaprezentowanych na razie bonusów jest możliwość wezwania na wirtualne pole bitwy lekkiego wozu bojowego piechoty z karabinem maszynowym.

Inne przedstawione przez deweloperów nagrody to między innymi paczka zawierająca pancerz i wyposażenie Juggernauta oraz opcja nakazania pilotom zrzucenia kanistrów z białym fosforem, który zdezorientuje wrogów i spali każdego, kto zbliży się do dymu.

Informacja o killstreakach jest wstępem do prezentacji trybu wieloosobowego, który odbędzie się 1 sierpnia. W trakcie internetowego pokazu ujrzymy fragmenty rozgrywki z multiplayera powstającej produkcji. Niedawno ujawniono zaś jeden z nowych wariantów: Gunfight.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Gra jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu, a oprócz rozbudowanego modułu sieciowego tytuł zaoferuje klasyczną kampanię fabularną.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami