W Call of Duty: Modern Warfare powrócą killstreaki. Gracze wezwą wóz bojowy

Nagrody za zabójstwa.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare poinformowali, że w grze powrócą killstreaki, czyli specjalne bonusy przyznawane graczom w trybie wieloosobowym za liczbę wykonanych pod rząd zabójstw.

Mechanika zadebiutowała w czwartej odsłonie cyklu wydawanego przez Activision. W Black Ops 2 została jednak zastąpiona przez scorestreak - podobny system, który bazował jednak nie na liczbie zabitych przeciwników, a zdobytych punktów.

Na oficjalnym Twitterze serii ujawniono, że killstreaki powrócą w Call of Duty: Modern Warfare. Wśród zaprezentowanych na razie bonusów jest możliwość wezwania na wirtualne pole bitwy lekkiego wozu bojowego piechoty z karabinem maszynowym.

Inne przedstawione przez deweloperów nagrody to między innymi paczka zawierająca pancerz i wyposażenie Juggernauta oraz opcja nakazania pilotom zrzucenia kanistrów z białym fosforem, który zdezorientuje wrogów i spali każdego, kto zbliży się do dymu.

Informacja o killstreakach jest wstępem do prezentacji trybu wieloosobowego, który odbędzie się 1 sierpnia. W trakcie internetowego pokazu ujrzymy fragmenty rozgrywki z multiplayera powstającej produkcji. Niedawno ujawniono zaś jeden z nowych wariantów: Gunfight.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Gra jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu, a oprócz rozbudowanego modułu sieciowego tytuł zaoferuje klasyczną kampanię fabularną.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami