Przerażający zwiastun polskiego horroru Blair Witch

Mroczny las.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun Blair Witch, czyli horroru studia Bloober Team, twórców serii Layers of Fear i Observer. Materiał wprowadza w fabułę gry.

Główny bohater - członek ekipy poszukiwawczej, która ma za zadanie odnaleźć zagubionego chłopca - rozmawia przez telefon ze znajomą. Rozmówczyni dowiaduje się, że „w lesie dzieje się coś naprawdę popapranego”.

Zwiastun przedstawia też jedną z najważniejszych mechanik gry, czyli rozkazywanie psu. Protagonista może polecić partnerowi przeszukanie najbliższego otoczenia, zostanie w miejscu lub podążanie za postacią.

Nie zabrakło charakterystycznych przeciwników, przemykających z dużą prędkością między drzewami. Według informacji dziennikarzy, którzy mieli okazję zagrać w produkcję, Blair Witch to pierwszy tytuł studia Bloober Team, w którym występuje walka.

bw11
Tajemnicze potwory uciekają od światła latarki

Tytuł gry nawiązuje oczywiście do filmu „Blair Witch Project” z 1999 roku. Gra zadebiutuje 30 sierpnia na PC i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami