Gracze nie dają spokoju kamerdynerowi kasyna w GTA Online

Z najnowszego dodatku.

W kasynie z nowego dodatku do GTA Online pracuje parkingowy, który odwozi samochody gości w bezpieczne miejsce. Postać jest jednak bezbronna, więc gracze dzielą się w Internecie coraz kreatywniejszymi sposobami torturowania i zabijania kamerdynera.

Wielu fanów GTA Online podpala parkingowego, a potem ogląda, jak cały w płomieniach występuje w krótkim przerywniku filmowym. Równie popularne są standardowe pobicia i używanie broni palnej.

Inni sprawdzają, które pojazdy kamerdyner jest w stanie odwieźć na parking. Gracze pojawiają się przed kasynem w samolotach, helikopterach, łodziach podwodnych czy buldożerach. Wygląda jednak na to, że usługa obejmuje jedynie samochody i jednoślady.

gta1
Tutaj nawet najlepszy parkingowy nie pomoże. Źródło: KeksGaming na Reddicie

Na forach nie brakuje też nagrań, w których pracownik kasyna zaczyna panikować i uciekać bez powodu. Zdarza się jednak, że parkingowy staje do walki i jest w stanie uderzyć agresywnych graczy.

Poniższe wideo przedstawia zaś sytuację, w której gracz podjeżdża niebezpiecznie do kamerdynera, po czym służący wyciąga kierowcę z samochodu z zamiarem pobicia.

Ze względu na liczne ataki, parkingowy zazwyczaj nie jest dostępny. Niektórzy fani GTA Online postanowili wcielić się w rolę postaci niezależnej, wkładając nawet charakterystyczną czerwoną kamizelkę oraz czarne spodnie i ustawiając się w odpowiednim miejscu. Szybko jednak odkryli, że są brani na cel równie szybko, jak prawdziwy kamerdyner.

Na koniec ujęcie z sytuacji, w której jeden z internautów zauważył co najmniej dziesięciu identycznych pracowników Diamond Casino przed wejściem.

gta2
Do tej pracy potrzeba wielu osób. Źródło: TeemKo na Reddicie

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami