Dialogi z NPC w Fallout 76 bardziej w stylu Fallouta 3 niż 4

Konwersacje pojawią się jesienią.

Dialogi z bohaterami niezależnymi w Fallout 76 mają być jednym z ważniejszych elementów jesiennej aktualizacji o nazwie Wastelanders. Bethesda zaznaczyła, że rozmowy mają przypominać konwersacje z Fallouta 3.

Atrybuty bohatera wpłyną na to, jakie opcje dialogowe będą dostępne. Statystyki, takie jak percepcja czy charyzma, będą miały duże znaczenie. Dodatek wprowadzi również system reputacji u różnych frakcji - co też zdeterminuje w niektórych przypadkach, jakie linie dialogowe otrzymamy do wyboru.

- Chciałbym podkreślić, że to nie będzie system z Fallouta 4 - powiedział szef projektu, Jeff Fardiner, podczas panelu dyskusyjnego na QuakeConie - To bardziej w stylu Fallouta 3, z listą opcji.

Publiczność zareagowała na te słowa oklaskami.

Twórcy ujawnili także, że pośród dwóch nowych frakcji w Fallout 76 (osadników i najeźdźców) znajdzie się miejsce na frakcje wewnętrzne. Jedną z nich mają być chociażby czciciele Mothmana.

vlcsnap_2019_07_17_20h35m11s137
NPC w końcu zawitają do nowego Fallouta

Aktualizacja Wastelanders to także nowe rodzaje broni - karabiny Gaussa, boń plazmowa czy też łuki. Twórcy wprowadzą również lewitujące kreatury zwane Floaters, znane z Fallouta 1 i 2. Nowa zawartość ma pojawić się w listopadzie.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami