This War of Mine i Moonlighter za darmo w Epic Games Store. For Honor i Alan Wake za tydzień

Mocne tytuły.

Wszyscy użytkownicy platformy Epic Games Store mogą aktualnie bez żadnych opłat pobrać This War of Mine oraz Moonlighter. Jednocześnie właściciel sklepu poinformował, że za tydzień do darmowej oferty trafi For Honor i Alan Wake.

W This War of Mine od polskiego 11 bit studios kontrolujemy grupę cywili starających się przeżyć w oblężonym przez armię mieście. To produkcja survivalowa, w której za dnia rozbudowujemy i ulepszamy bazę, a w nocy wysyłamy śmiałków na zewnątrz, w poszukiwaniu przydatnych surowców. Stawiamy czoła nie tylko przeciwnikom, ale też między innymi głodowi.

Moonlighter to RPG niezależnego studia Digital Sun Games. To połączenie produkcji typu rouge-like z elementami gry handlowej. Bohater prowadzi sklep, do którego towary pozyskuje w nocy, przeczesując niebezpieczne, losowo generowane lochy.

moon3
Will to sprzedawca i dostawca w jednym

For Honor i Alan Wake będą dostępne do pobrania od 2 sierpnia. Pierwszy tytuł to produkcja Ubisoftu - rozbudowana gra sieciowa, stawiająca na walkę w zwarciu wojowników różnych frakcji.

Z kolei Alan Wake jest trzecioosobowym horrorem psychologicznym od Remedy Entertainment. Wcielamy się w pisarza, którego żona znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Bohater wyrusza na poszukiwania, a po drodze musi stawić czoła istotom rodem z koszmaru.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami